Zarejestruj
Login
  {$common.contactHotlinesText}
  Tel: +48 61 428 46 20
  jakoś premium

  Spawanie konstrukcji stalowych

  Usługi obróbki stali

  Konstrukcje stalowe

  spawanie konstrukcji stalowychW budownictwie przemysłowym oraz mieszkaniowym stosuje się konstrukcje stalowe jako szkielet konstrukcyjny. Odpowiednie projektowanie budynków wiąże ze sobą przygotowanie stalowych szkieletów, na których wzniosą się obiekty handlowe, fabryki, centra logistyczne, garaże czy inne. Spawanie konstrukcji stalowych jest procesem technologicznym, który ma ogromne znaczenie przy powstawaniu nowych budowli. Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu i dostarczonym dokumentacjom technicznym Jeremias może przygotwać konstrukcje stalowe lub części potrzebne do wznoszenia budynku.

   
   
  Zgodność z normami budowlanymi

  Wszystkie projekty powstające w zakładzie Jeremias Sp. z.o.o. są na każdym etapie przygotowania poddawane rygorystycznym normom. Nad jakością usług obróbki metali czuwa zespół technologów
  i kontrolerów. Tworzymy standardy, które pozwalają nam utrzymać najwyższą jakość przy produkcji stalowych systemów kominowych i wentylacyjnych jak również realizować zlecenia z sektora usług. Norma ISO 9001:2015 zobowiązuje nas do utrzymania wysokiej jakości, dotyczy to wszystkich procesów produkcyjnych: spawania, gięcia czy zgrzewania. 

  Projektowanie konstrukcji przy użyciu metalowych elementów ma wiele plusów. Jednym z nim jest duża swoboda w tworzeniu projektów tego typu. Można spawać elementy ze sobą tworząc moduły i dzięki temu powiększać ich gabaryty. Ma to znaczenie choćby przy transportowaniu konstrukcji na budowę. Tego typu wielkogabarytowe stelaże stosowane są także w przemyśle chemicznym lub motoryzacyjnym.

  Techniki spawalnicze lepsze niż kiedyś

  Bez wątpienia głównym zadaniem konstrukcji stalowych jest utrzymanie budynku zgodnie z wymogami prawa budowlanego. Wytrzymałość stalowej konstrukcji musi być bezwzględnie przestrzegana, dlatego tak istotne są parametry spawania stali oraz odpowiedni dobór materiału, z którego powstanie konstrukcja. Spawanie MIG/MAG to najpopularniejsza stosowana technika łączenia elementów z metalu przy budowie konstrukcji stalowych. Dawniej liczyła się wyłącznie wytrzymałość i twardość.
  W dzisiejszych procesach powstawania szkieletowych obiektów liczy się także ergonomia i estetyka. Coraz częściej odsłonięte konstrukcje widać w garażach podziemnych czy nowoczesnych centrach handlowych. 

  Ekonomiczne, ale nadal bezpieczne

  W przemyśle ciężkim stelaże, tragarze czy stropy metalowe są mimo swojej wagi mają spełniać swoje zadanie konstrukcyjne. Zmiany w architekturze budowalnej zawitały również tutaj i stawianie hal produkcyjnych czy magazynowych jest już odchudzane przez projektantów. Elementy składowe wykorzystywane do konstrukcji stalowych wykonywane są w postaci blach profilowych, dzięki czemu demontaż takiej konstrukcji jest możliwy. Spawanie blach do tego typu zastosowań znajduje się również w ofercie Jeremias Sp. z.o.o

   

  Czytaj więcej o spawaniu

  25 lat gwarancji!

  C E zgodność
  UL
  25 lat gwarancji kominów Jeremias
  Produkcja i sprzedaż produktów technicznych
  Certyfikat Germanisher Lloyd - Jeremias
  ISO 9001:2015 Kominy
  Plus X Award
  Certyfikowane systemy kominowe
  VKF-AEAI
  Ochrona przeciwpożarowa
  UEA
  Hetas - zgodność systemów kominowych Jeremias
  Kodeks budowlany CTE
  ASPE
  ASHRAE
  MPA NRW
  LGA Bayern