Zarejestruj
Login
  {$common.contactHotlinesText}
  Tel: +48 61 428 46 20
  jakoś premium

  OŚWIADCZENIE GRUPY JEREMIAS W ZWIĄZKU Z WOJNĄ NA UKRAINIE

  Jesteśmy zasmuceni i głęboko poruszeni inwazją Rosji na Ukrainę oraz niszczycielskim atakiem rządu rosyjskiego na prawa człowieka i wartości demokratyczne. Nasze myśli są ze wszystkimi ludźmi na Ukrainie, których dotknęła inwazja lub którzy obecnie zmuszeni są do ucieczki.

   

   

  Społeczna odpowiedzialność

  Ponieważ solidarność i współczucie nie są dla nas jako firmy rodzinnej wyłącznie pustymi słowami, chcemy zapewnić poszkodowanym osobom niezbędną pomoc w zabezpieczeniu ich potrzeb i natychmiast przekazaliśmy darowiznę w wysokości 50 000 euro poprzez różne organizacje humanitarne.

   

  Ponadto wraz z naszymi pracownikami wspieramy regionalne akcje zbiórek dla uchodźców z Ukrainy za pośrednictwem naszych zakładów w Niemczech i Polsce, zabezpieczając transport pomocy humanitarnej do punktów recepcyjnych naszymi samochodami firmowymi.

   

   

  Dostawy do Rosji

   

  W wyniku ataków wstrzymaliśmy dostawy do Rosji i Białorusi. Nasz lokalny rosyjski zespół nadal pracuje niezależnie w miarę możliwości, jednak nie będziemy dostarczać naszych urządzeń do realizacji inwestycji rządowych ani wojskowych w Rosji. Zostało to postanowione już w pierwszym dniu rosyjskiej inwazji z lokalnym kierownictwem w Rosji.

   

  Mamy nadzieję i modlimy się, by dyplomacja i pokojowe rozwiązania odzyskały przewagę, a przemoc na Ukrainie wkrótce się skończy.

  25 lat gwarancji!

  C E zgodność
  UL
  25 lat gwarancji kominów Jeremias
  Produkcja i sprzedaż produktów technicznych
  Certyfikat Germanisher Lloyd - Jeremias
  ISO 9001:2015 Kominy
  Plus X Award
  Certyfikowane systemy kominowe
  VKF-AEAI
  Ochrona przeciwpożarowa
  UEA
  Hetas - zgodność systemów kominowych Jeremias
  Kodeks budowlany CTE
  ASPE
  ASHRAE
  MPA NRW
  LGA Bayern