Zarejestruj
Login
    Hotline: +48 61 428 46 20

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji

    Sekretariat

    Sekretariat Jeremias Systemy Kominowe

    Magdalena Frąckowiak

    Tel.: +48 61 428 46 29
    kom.: +48 608 004 825

    E-Mail: m.frackowiak@jeremias.pl




    Techniczne Wsparcie Sprzedaży

    Dział wycen Jeremias Systemy Kominowe

    Janusz Majewski

    Tel.: +48 61 428 46 44
    kom.: +48 608 004 830

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: j.majewski@jeremias.pl

    Dział wycen Jeremias Systemy Kominowe

    Mikołaj Grzybowski

    Tel.: +48 61 428 46 20 (18)
    kom.: +48 885 855 614

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: m.grzybowski@jeremias.pl

    Wyceny Jeremias Systemy Kominowe

     

    Marek Kozłowski

    Tel.: +48 61 428 46 31
    kom.: +48 608 004 831

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: m.kozlowski@jeremias.pl

     

     

    Dział realizacji zamóweń krajowych



    Radek Pączek

    Tel.: +48 61 428 46 21
    kom.: +48 664 003 417

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: r.paczek@jeremias.pl



    Michał Budzyński

    Tel.: +48 61 428 46 22
    kom.: +48 664 003 416

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: m.budzynski@jeremias.pl



    Jakub Śliwczyński

    Tel.: +48 61 428 46 36
    kom.: +48 664 003 412

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: j.sliwczynski@jeremias.pl

     

     

     

    Księgowość

    Kinga Jochemska
    Tel.: +48 61 428 46 36

    E-Mail: k.jochemska@jeremias.pl



    Paula Karasiewicz

    Tel.: +48 61 428 46 43

    E-Mail: p.karasiewicz@jeremias.pl

    Księgowość Jeremias Systemy Kominowe

    Ewa Soszyńska

    Tel.: +48 61 428 46 39

    E-Mail: e.soszynska@jeremias.pl



    Paulina Mielczarek

    Tel.: +48 61 428 46 43

    E-Mail: p.mielczarek@jeremias.pl

    Księgowość Jeremias Systemy Kominowe 

     

    Alina Bajaczyk
    Tel.: +48 61 428 46 43

    E-Mail: a.bajaczyk@jeremias.pl

     

     

     

    Fakturowanie



    Renata Syzdek

    Tel.: +48 61 428 46 25

    E-Mail: r.syzdek@jeremias.pl

    Dział faktur Jeremias Systemy Kominowe

    Dominika Matkowska

    Tel.: +48 61 428 46 20

    E-Mail: d.matkowska@jeremias.pl

    Marketing

    Marketing Jeremias Systemy Kominowe

    Piotr Ryczkowski 
    Tel.: +48 61 428 46 20

    E-Mail: p.ryczkowski@jeremias.pl



    Dominik Olejniczak

    Tel.: +48 61 428 46 20

    E-Mail: d.olejniczak@jeremias.pl

    Dział Kadr i Płac

    Kadry Jeremias Systemy Kominowe

    Karolina Kowalska

    Tel.: +48 61 428 46 23

    E-Mail: k.kowalska@jeremias.pl

                       kadry@jeremias.pl

    Kadry Jeremias Systemy Kominowe

    Iwona Konieczna

    Tel.: +48 61 428 46 23

    E-Mail: i.konieczna@jeremias.pl

                         kadry@jeremias.pl

    Kadry Jeremias Systemy Kominowe

    Małgorzata Kropaczewska

    Tel.: +48 61 428 46 23

    E-Mail: m.kropaczewska@jeremias.pl

                       kadry@jeremias.pl

    Kadry Jeremias Systemy Kominowe 

     

    Żaneta Piechnik
    Tel.: +48 61 428 46 23

    E-Mail: z.piechnik@jeremias.pl

                       kadry@jeremias.pl

    Dział zapewnienia jakości

    Jakość Jeremias Systemy Kominowe

    Joanna Ostrowska

    kom.: +48 668 455 948

    E-Mail: i.ostrowska@jeremias.pl

                        jakosc@jeremias.pl

    Jakość Jeremias Systemy Kominowe

    Agnieszka Wittbrot

    Tel.: +48 61 428 46 62

    E-Mail: a.wittbrot@jeremias.pl

                      jakość@jeremias.pl

    Usługi Obróbki Metali

    Usługi Obróbki Metali Jeremias Systemy Kominowe

    Bartosz Brenk

    Tel.: +48 61 428 46 40
    kom.: +48 608 465 483

    E-Mail: b.brenk@jeremias.pl





    25 lat gwarancji!

    C E zgodność
    25 lat gwarancji kominów Jeremias
    Produkcja i sprzedaż produktów technicznych
    Certyfikat Germanisher Lloyd - Jeremias
    ISO 9001:2015 Kominy
    Plus X Award
    Certyfikowane systemy kominowe
    VKF-AEAI
    NF - Certified Serenity dla Jeremias
    Ochrona przeciwpożarowa
    Hetas - zgodność systemów kominowych Jeremias
    Kodeks budowlany CTE