Zarejestruj
Login
    {$common.contactHotlinesText}
    Tel: +48 61 428 46 20

    Jesteśmy do Państwa dyspozycji

    jakoś premium

    Sekretariat

    Sekretariat Jeremias Systemy Kominowe

    Magdalena Frąckowiak

    Tel.: +48 61 428 46 29

    E-Mail: m.frackowiak@jeremias.pl




    Techniczne Wsparcie Sprzedaży

    Dział wycen Jeremias Systemy Kominowe

    Janusz Majewski

    Tel.: +48 61 428 46 44
    kom.: +48 608 004 830

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: j.majewski@jeremias.pl

    Techniczne Wsparcie Sprzedaży

    Marek Kozłowski
    Tel.: +48 61 428 46 44
    kom.: +48 608 004 831

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: m.kozłowski@jeremias.pl

     

     

    Dział realizacji zamówień krajowych

    Dział realizacji zamówień krajowych

    Radosław Pączek

    Tel.: +48 61 428 46 21
    kom.: +48 664 003 417

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: r.paczek@jeremias.pl

    Dział realizacji zamówień krajowych

    Grzegorz Zboiński

    Tel.: +48 61 428 46 22
    kom.: +48 664 003 416

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: g.zboinski@jeremias.pl

    Jakub Śliwczyński Jeremias

    Jakub Śliwczyński

    Tel.: +48 61 428 46 36
    kom.: +48 664 003 412

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: j.sliwczynski@jeremias.pl

    Mikołaj Grzybowski Jeremias


    Mikołaj Grzybowski

    Tel.: +48 61 428 20 (18)
    kom.: +48 885 855 614

    Fax: +48 61 424 17 10
    E-Mail: m.grzybowski@jeremias.pl

     

     

    Marketing

    Piotr Ryczkowski

     

    Piotr Ryczkowski

    Tel.: +48 61 428 46 20

    E-Mail: p.ryczkowski@jeremias.pl

    Dominik Olejniczak

     

    Dominik Olejniczak

    Tel.: +48 61 428 46 20

    E-Mail: d.olejniczak@jeremias.pl

    Dział zapewnienia jakości

    Dominik Olejniczak


    Robert Jankowski

    kom.: +48 885 855 608

    E-Mail: r.jankowski@jeremias.pl

                        jakosc@jeremias.pl

    Dział jakości


    Aleksandra Grzybowska

    tel.: +48 61 428 46 62

    E-Mail: a.grzybowska@jeremias.pl

                        jakosc@jeremias.pl




     

     

    Usługi Obróbki Metali

                 Opiekun handlowy          Dział techniczny

    Obróbka metalu Jeremias

    Leszek Kalinowski


    kom.: +48 608 004 848

    E-Mail: l.kalinowski@jeremias.pl

    Marcin Kosicki

    Marcin Kosicki

    Tel.: +48 61 428 46 40
    kom.: +48 616 110 101

    E-Mail: m.kosicki@jeremias.pl

                 Dział techniczny

    Maciej Chłopicki

    Maciej Chłopicki

    Tel.: +48 61 428 46 40
    kom.: +48 616 110 101

    E-Mail: m.chlopicki@jeremias.pl




     

     

    25 lat gwarancji!

    C E zgodność
    UL
    25 lat gwarancji kominów Jeremias
    Produkcja i sprzedaż produktów technicznych
    Certyfikat Germanisher Lloyd - Jeremias
    ISO 9001:2015 Kominy
    Plus X Award
    Certyfikowane systemy kominowe
    VKF-AEAI
    Ochrona przeciwpożarowa
    UEA
    Hetas - zgodność systemów kominowych Jeremias
    Kodeks budowlany CTE
    ASPE
    ASHRAE
    MPA NRW
    LGA Bayern