Zarejestruj
    Hotline: +48 61 428 46 20

    Praca i Kariera

    dołącz do nas

    Perspektywy na przyszłość

    Firma Jeremias oferuje Państwu pewne i atrakcyjne miejsce pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.

    Obecnie prowadzimy nabór na następujące stanowiska:

    Formularz_osobowy_do_pobrania

    Z-ca KIEROWNIKA ZAPEWNIENIA JAKOSCI

    Miejsce pracy: Gniezno
    Region: Wielkopolska

    Nr. referencji; 2/SZJ/2017

    Opis stanowiska:

    • Ciągłe doskonalenie i podnoszenie jakości produktów
    • Tworzenie i doskonalenie narzędzi wspomagających zarządzanie jakością
    • Inicjowanie projektów optymalizacyjnych w obszarze zarządzania jakością
    • Koordynowanie i wdrażanie działań prewencyjnych i korygujących
    • Nadzór nad zarządzaniem zmianami w produkcie
    • Współpracę z innymi działami oraz klientami w zakresie realizowanych zadań i działań
    • Ciągłe doskonalenie procesów w odniesieniu do ISO 9001
    • Wdrażanie i standaryzację nowych procesów zarządzania jakością
    • Określanie wymagań jakościowych dla wyrobów i określanie ryzyka mającego wpływ na bezpieczeństwo i jakość wyrobu gotowego

      Wymagania:

      • Interdyscyplinarne podejście do realizowanych zadań
      • Udokumentowane osiągnięcia w zakresie realizacji celów jakościowych i utrzymywania wysokich standardów jakościowych
      • Szeroka znajomość zagadnień bezpieczeństw produktów i jakości
      • Umiejętność zarządzania podległym personelem
      • Otwartość na nowe rozwiązania
      • Mile widziana znajomość narzędzi Lean
      • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość języka niemieckiego)
      • Samodzielność w podejmowaniu decyzji i działań
      • Wykształcenie wyższe, techniczne
      • Doświadczenie zawodowe min 3 lata na wskazanym stanowisku

      Oferujemy:

      • Pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę

      • Praca w międzynarodowym zespole

      • Praca w oparciu o nowoczesne standardy jakościowe

      • Możliwość rozwijania posiadanych umiejętności

        Oferty prosimy przesyłać na adres!

      Jeremias Sp. z o.o.

      ul. Kokoszki 6

      62-200 Gniezno

      lub e-mailem

      j.ostrowska@jeremias.pl

      Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

      PRACOWNIK PRODUKCYJNY/SPAWACZ

      Wymagania:

      • Dokładność;
      • Precyzja;
      • Samodzielność;
      • Zdolności manualne;
      • Zaangażowanie w powierzone obowiązki;
      • Dbałość o jakość wykonywanej pracy;
      • Mile widziane uprawnienia spawacza TIG (141);
      • Mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego;

      Oferujemy:

      • Stabilną pracę w renomowanej firmie;
      • Możliwość zdobycia kwalifikacji;
      • Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin ;
      • Terminowość wynagrodzeń;
      • System pracy: trzy zmiany/4 brygady

      Zapraszamy!

      Do składania ofert bezpośrednio w siedzibie firmy Jeremias

      lub przesyłać na adres:

      ul. Kokoszki  6,

      j.dobrzykowska@jeremias.pl

      OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

      Nr. referencyjny : 2/MS/2017

      Wymagania:

      • Dobra koordynacja wzrokowo- ruchowa;
      • Dbałość, o jakość wykonywanej pracy;
      • uprawnienia na wózki widłowe;
      • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;

      Oferujemy:

      • Możliwość udziału w szkoleniach zawodowych i podnoszeniu kwalifikacji;
      • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;
      • Możliwość podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę;
      • System pracy: trzy zmiany/4 brygady;

      Zapraszamy!

      25 lat gwarancji!