{$common.contactHotlinesText}
  Tel: +48 61 428 46 20
  jakoś premium

  Klapy spalinowe z siłownikiem

  MAK

   

  Klapy spalinowe napędzane siłownikiem elektrycznym, mają zastosowanie w układach kominowych przeznaczonych do paliw takich jak, gaz, olej opałowy, paliwa stałe lub kotłów na biomasy.  

  Umożliwiają ograniczenie straty postojowej w przypadku kotłów podciśnieniowych. Strata postojowa spowodowana jest przepływem powietrza przez niepracujący kocioł, podczas postoju co prowadzi do jego wychładzania. Ruch świeżego powietrza jest wywołany przez podciśnienie panujące w kominie. 

  MAK

  klapa spalinowa z siłownikiem dla układów pracujących w podciśnieniu, stosowane jako urządzenia odcinającego.

  MAK-HPGM

  Klapa spalinowa Jeremias z siłownikiem

  Klapa spalinowa sterowana siłownikiem ze sprężyną powrotną, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach w wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu do 5000 Pa. Umożliwia budowanie bypassu w instalacjach odprowadzenia spalin z układów BHKW, kotłowniach opalanych biomasą, elektrociepłowniach.  MAKV

  klapa spalinowa z siłownikiem dla układów pracujących w podciśnieniu, stosowane do odcinania połączenia kocioł/komin w dużych instalacjach kotłowych.

  MAK-HTSY

  Klapa spalinowa z napędem (siłownik 90 nm), przeznaczona do pracy w trudnych warunkach (wysoka temperatura i nadciśnienie do 5000Pa. silnik 90 Nm. Stosowana do wykonywania bypassów spalinowych w instalacjach BHKW, kotłowniach opalanych biomasą lub elektrociepłowniach.


  MAK-HTSF

  Klapa spalinowa sterowana siłownikiem ze sprężyną powrotną, przeznaczona do pracy w trudnych warunkach w wysokiej temperaturze i wysokim ciśnieniu do 5000 Pa. Umożliwia budowanie bypassu w instalacjach odprowadzenia spalin z układów BHKW, kotłowniach opalanych biomasą, elektrociepłowniach.


  25 lat gwarancji!

  C E zgodność
  UL
  25 lat gwarancji kominów Jeremias
  Produkcja i sprzedaż produktów technicznych
  Certyfikat Germanisher Lloyd - Jeremias
  ISO 9001:2015 Kominy
  Plus X Award
  Certyfikowane systemy kominowe
  VKF-AEAI
  Ochrona przeciwpożarowa
  UEA
  Hetas - zgodność systemów kominowych Jeremias
  Kodeks budowlany CTE
  ASPE
  ASHRAE
  MPA NRW
  LGA Bayern