Globalna firma rodzinna

  Od ponad 50 lat jesteśmy synonimem wysokiej jakości, zorientowanych na klienta rozwiązań w dziedzinie kominów i systemów odprowadzania spalin - do zastosowań prywatnych, komercyjnych i przemysłowych. Grupę Jeremias charakteryzuje know-how, świadomość jakości i innowacyjne produkty - na całym świecie. Filozofia firmy oparta na tradycji i wartościach sprawiła, że to, co kiedyś było małym przedsiębiorstwem rodzinnym, rozwinęło się w stale rosnącą grupę.

  Nasze relacje z partnerami biznesowymi w kraju i za granicą, z których wielu istnieje od dziesięcioleci, cechuje duch partnerstwa i uczciwości. Realizujemy wizje. Nasze projekty opierają się na odwadze i silnej woli podejmowania nowych wyzwań w każdym momencie.

  Nasze produkty i nasza kompetentna obsługa klienta, jak również międzynarodowe certyfikaty reprezentują techniczną innowację, kreatywność i zeitgeist. Tylko najlepsze połączenie wieloletniego doświadczenia i wizjonerskich pomysłów tworzy "okrągłą rzecz"!

   

  83000+

  Zrealizowane projekty na świecie

  50+

  Lat doświadczenia

  1000000+

  Zadowolonych klientów


  Jeremias Team

  Nasi Pracownicy

   

  Najważniejszym aktywem firmy są jej pracownicy. Kompetencje i umiejętność pracy w zespole odgrywają równie ważną rolę jak zaangażowanie i ambicja. Tylko z najlepszymi pracownikami firma może się rozwijać i osiągać sukcesy. Nasz ciągły wzrost jest tego wyraźnym wskaźnikiem i umożliwia naszym pracownikom aktywne współtworzenie historii Jeremias. Chętnie zatrudniamy osoby, których podpis znajduje odzwierciedlenie w rozwoju naszej firmy.

  Filozofia naszej firmy

  FILOZOFIA KORPORACYJNA

  Uczciwość oraz ciężka praca jako podstawa kultury biznesowej naszej firmy

   


  Nasza wizja

  Jeremias -  innowacyjność, wiedza techniczna, wysoka świadomość jakości w naszej codziennej pracy. Nasza wysoka pozycja rynkowa jest wynikiem wieloletniego samodoskonalenia. Podstawą naszego sukcesu jest skoncentrowanie wszystkich naszych działań na potrzebach naszych klientów. Zadowolenie naszych klientów oraz dostawców ze współpracy z nami, leży u podstaw pomyślnego rozwoju naszej firmy.


  Nasza misja

  Jako firma rozwijająca się na całym świecie, stawiamy na ciągłość, elastyczność i jakość.
  Dzięki naszej wyjątkowej palecie produktów oferujemy wysokiej jakości innowacyjne rozwiązania w zakresie techniki cieplnej i spalinowej dla zastosowań prywatnych i przemysłowych.
  Znamy wartość ludzi w firmie, komunikujemy się otwarcie i szczerze. Postrzegamy naszych klientów jako część firmy i zajmujemy się ich specyficznymi wymaganiami, aby osiągnąć cel, jakim jest trwały wspólny sukces. Staranny wybór naszych dostawców i ich zaangażowanie jako partnerów postrzegamy jako kolejny ważny element.


  Nasze wartości

  Najwyższa Jakość
  Oferujemy produkty najwyższej jakości, wciąż dążymy do doskonałości we wszystkich obszarach działania naszej firmy. Jesteśmy ukierunkowani na ciągłe samo udoskonalanie zgodne z mottem: "Nic nie jest tak dobre, żeby nie można było tego poprawić".

  Efektywność
  Struktura i procesy zarządania Lean, oraz szybkie podejmowanie decyzji są podstawą naszej filozofii korporacyjnej. Tym samym utrzymujemy nasze koszty na jak najniższym poziomie by osiągnąć doskonały stosunek ceny do jakości

  Niezawodność
  Grupa Jeremias jest wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym. Nasze. Nasza struktura sprzedażowa jest ukierunkowana na klienta, Zapewniamy fachowe doradztwo oraz terminowość  dostaw.

  Międzynarodowy charakter
  Jako wiodący producent systemów kominowych o międzynarodowym charakterze, spełniamy specyficzne wymagania różnych rynków.

  Innowacja
  Jako lider w branży kominowej, tworzymy nowe innowacyjne systemy kominowe, nadążając za nowymi trendami rynkowymi oraz nowymi technologiami w technice grzewczej. 

  Kompletny program produktowy
  Oferujemy pełny zakres produktów dla każdej aplikacji oraz najbardziej wymagających technicznie rozwiązań odprowadzania spalin. Nasi klienci mogą liczyć na wsparcie techniczne oraz kompleksową obsługę.

  Praca zespołowa
  Utożsamiamy się z tym, co robimy.
  Współpracujemy w sposób zaangażowany i zorientowany na cel.
  Jesteśmy kreatywni.
  Możemy na sobie polegać.
  Jesteśmy Jeremias!

  Wertschätzung
  Der Mensch steht bei uns im Mittelpunkt, daher begegnen wir unseren Kollegen und Partnern mit Wertschätzung und Respekt.

  Historia

  Pewnego razu...

  Jak to często bywa, historia Grupy Jeremias rozpoczęła się od odkrycia lukratywnej niszy rynkowej w codziennym środowisku pracy. Z biegiem lat mistrz kominiarski Walter Engelhardt zauważył stały wzrost liczby kominów wymagających renowacji i w 1970 roku wraz z Johannem Melznerem założył firmę zajmującą się renowacją kominów.

  Bazując na pomyśle swojego ojca, Stefan Engelhardt rozpoczął samodzielną produkcję wymaganych rur spalinowych ze stali nierdzewnej w firmie Jeremias GmbH, która została założona w 1984 roku. Stworzyło to podstawy do szybkiego rozwoju firmy i skutecznego rozszerzenia obszarów działalności i regionów sprzedaży.

  Aby móc sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu również w sektorze kominów przemysłowych, w 1992 roku w zakładzie w Wassertrüdingen powstała kolejna firma specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i montażu kominów stalowych - Engelhardt GmbH Stahlschornsteine (SES).

  Po otwarciu kolejnych międzynarodowych oddziałów produkcyjnych i handlowych oraz połączeniu firm Jeremias i SES w 2016 roku, dzisiejsza firma Jeremias Abgastechnik GmbH jest jednym z wiodących na świecie producentów systemów kominowych i spalinowych i aktywnie pracuje nad dalszym rozwojem swojej pozycji rynkowej jako firmy zorientowanej na klienta, oferującej innowacyjne i wysokiej jakości rozwiązania produktowe.

  Grupa Jeremias

  Otwarci na świat – Jeremias international

  Od momentu powstania firmy filozofia Grupy Jeremias charakteryzuje się równie silnym i ostrożnym podejściem ekspansjonistycznym.

  Już w pierwszych latach grupa rosła krok po kroku i z czasem zbudowała międzynarodową sieć dystrybucji. Wraz ze wzrostem liczby lokalizacji, rosła też liczba pracowników w grupie. W 2013 roku Grupa Jeremias zatrudniała już ponad 1000 pracowników. Dziś mamy 1400 współpracowników na całym świecie. 

  Dzięki licznym zakładom produkcyjnym, oddziałom i licznym partnerom handlowym na całym świecie możemy zagwarantować naszym klientom optymalny serwis oraz stałą i niezależną od lokalizacji dostępność.

  Jesteśmy dla Ciebie zawsze i wszędzie!

  RokZakłady produkcyjne i biura handlowe
  1984Jeremias Niemcy
  1992Jeremias Czechy
  1992Engelhardt GmbH Stahlschornsteine (połączenie z Jeremias w 2016 r.)
  1997Jeremias Polska | Regiony sprzedaży Polska i kraje bałtyckie
  2007Jeremias Hiszpania | Regiony sprzedaży Hiszpania, Portugalia, Azja, Morze Śródziemne i Ameryka Południowa
  2009Jeremias UK
  2010Jeremias Chorwacja
  2013Jeremias Finlandia
  2014Jeremias USA | Regiony sprzedaży USA i Kanada
  2016Jeremias Francja
  2017Jeremias Włochy
  2018Jeremias UK: Willis & Thornley staje się częścią Grupy Jeremias (przejęcie w 2024 roku przez Jeremias UK)
  2024Dania (udział w Avantea Steel Solutions A/S)

  Fabryki kominów Jeremias:

  Niemcy  

  Powierzchnia produkcyjna: 12000 m2
  Powierzchnia magazynowa: 32000 m2

   

  Polska

  Powierzchnia produkcyjna: 6000 m2
  Powierzchnia magazynowa: 7600 m2

  Hiszpania 

  Powierzchnia produkcyjna: 8500 m2
  Powierzchnia magazynowa: 1600 m2

  Wielka Brytania  Czechy  USA  Finlandia  Francja  Włochy  Chorwacja