Profesjonalna obróbka stali

  Techniczne możliwości świadczenia usług obróbki stali

   

  Od ponad 50 lat łączymy rzemiosło z najnowocześniejszą technologią i oferujemy klientom z sektora komercyjnego i przemysłowego kompleksowy zakres usług w obszarze profesjonalnej obróbki plastycznej metali i produkcji komponentów.

  Nasz nowoczesny park maszynowy i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy stale poszerzają swoją wiedzę poprzez systematyczne szkolenia, gwarantują maksymalną precyzję i zapewniają wysoką jakość.

  Duży wybór materiałów, takich jak stal konstrukcyjna, stal nierdzewna, aluminium, miedź, mosiądz i brąz w szerokim zakresie jakości i grubości, pozwala nam sprostać nawet najbardziej nietypowym indywidualnym wymaganiom  produkcyjnym.

  Od prostego gięcia po złożone prace spawalnicze lub cięcie elementów z blachy. Produkujemy niestandardowe rozwiązania, które doskonale spełniają indywidualne wymagania klientów.

  Oferujemy również różne wykończenia powierzchni, takie jak powłoki antykorozyjne, malowanie na mokro, malowanie proszkowe zgodnie z paletą kolorów RAL.

  Niezależnie od tego, czy chodzi o prototypy, czy duże serie - zaufaj naszemu doświadczeniu w profesjonalnej obróbce stali i skontaktuj się z nami już dziś.

  Z przyjemnością doradzimy i czekamy na Twoje zapytanie!

  JEREMIAS w liczbach

  8

  Zakłady produkcyjne

  50+

  Lat doświadczenia

  1400+

  Pracownicy

  60

  Kraje


  Przewaga Jeremias

  Maksymalna precyzja dla Twoich produktów

  Jeremias jest wiodącym producentem systemów kominowych i komponentów wentylacyjnych, oferuje także szeroki zakres usług oraz współpracy kontraktowej w dziedzinie obróbki balach stalowych. Obejmuje to cięcie laserowe, gięcie blach, spawanie TIG/MAG/MIG i malowanie proszkowe.

  Jakość potwierdzona certyfikatem zgodnie z normą ISO 9001:2015

  Aby zagwarantować naszym klientom najwyższą jakość, Jeremias posiada certyfikat ISO 9001:2015. Ta międzynarodowa norma określa wymagania dotyczące systemu zarządzania jakością. Zgodność z tymi wymaganiami gwarantuje, że Jeremias świadczy wszystkie usługi na niezmiennie wysokim poziomie jakości.

  Proces ciągłego doskonalenia

  Nasz wewnętrzny system zarządzania jakością opiera się na zasadzie ciągłego doskonalenia. Poprzez regularne audyty i analizy dokonujemy przeglądu naszych procesów i stale je optymalizujemy. W ten sposób  zawsze przestrzegamy najwyższych standardów i spełniamy wymagania naszych klientów w najlepszy możliwy sposób.

  Precyzyjna produkcja według specyfikacji Klienta

  Jako doświadczony producent kontraktowy oferujemy elastyczną i wydajną produkcję detali zgodnie ze specyfikacją klienta. Niezależnie od tego, czy chodzi o pojedyncze części, małe czy duże serie - produkujemy precyzyjnie i na czas, zgodnie z Twoimi wymaganiami.

  Najnowocześniejsza technologia cięcia laserowego 3D i 2D

  Używamy najnowocześniejszych systemów cięcia laserowego do cięcia blach ze stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej, aluminium i innych materiałów z najwyższą precyzją i dokładnością konturów. Zalety cięcia laserowego polegają na wysokiej jakości cięcia, obróbce bez zadziorów i możliwości wycinania złożonych konturów.

  Precyzyjne gięcie blach

  Za pomocą pras krawędziowych kształtujemy blachę zgodnie ze specyfikacją Klienta. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii gięcia CMC gwarantujemy precyzję i powtarzalność obrabianych detali.

  Twój partner w zakresie obróbki blachy

  Jeremias jest niezawodnym partnerem w zakresie wszystkich usług obróbki blachy. Od produkcji kontraktowej po cięcie laserowe, gięcie, spawanie, oraz malowanie, detali. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia, fachowej wiedzy i certyfikowanej jakości.

  Referencje

  Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje projektów klientów i komponentów specjalnych:


  Tylko 3 kroki do oferty

  Czy jesteś zainteresowany wyprodukowaniem lub udoskonaleniem przez nas swojego produktu?

  Czekamy na Twoje zapytanie za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego. Zachęcamy również do bezpośredniego załączenia istniejących rysunków lub dokumentacji technicznej. Niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy indywidualną ofertę.

  Czekamy na Twoje zapytanie!


  Co możemy dla Ciebie zrobić?

  Twoje zapytanie

  Obsługa klienta

  Marcin Kosicki

  Tel.    +48 616 110 101

  uslugi@jeremias.pl

   

  Uwaga:
  Nasze usługi obróbki metali oferujemy wyłącznie klientom komercyjnym i przemysłowym!