Wentylacje - Profesjonalne systemy

  Energetyka, Przemysł, Budownictwo

  Dostarczamy kompletne rozwiązania wentylacyjne dla wszystkich sektorów. Przewagę na rynku zdobywamy w pełni wykorzystując nasze możliwości projektowe, produkcyjne i montażowe.

  Własne Biuro Konstrukcyjne, ponad 12 000m² powierzchni produkcyjnej i magazynowej oraz współpraca z setkami firm instalacyjnych w całym kraju, pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające zadania szybko i profesjonalnie. Nasze rozwiązania można znaleźć nie tylko w trudnych, przemysłowych warunkach, czy instalacjach energetycznych. Dzięki ciągłemu poszerzaniu asortymentu produkty Jeremias coraz częściej trafiają też pod nasze dachy, poprawiając komfort życia nam i naszym bliskim.

   

  Najstarszy i najprostszy sposób wymiany powietrza w budynku dzięki wentylacji grawitacyjnej.

   

  Za sprawą różnicy ciśnień, która powstaje w kominie wentylacyjnym, wytwarza się ciąg powietrza, dzięki któremu powietrze wyciągane jest do kanałów wentylacyjnych przez komin ku górze.
  By taka sytuacja zaistniała należy uwzględnić pewne warunki. Szczelne okna, uniemożliwiające napływ powietrza z zewnątrz do budynku oraz wyższa temperatura pomieszczeń względem powietrza zewnętrznego. 

  Wentylacja grawitacyjna najlepiej działa zimą, jednak przepływ powietrza zwiększa się znacząco,
  co powoduje ochłodzenie w pomieszczeniach i całym domu.

   

  Wentylator sposobem na zwiększenie wydajności grawitacyjnej

   

  Wentylatory montowane są we wlocie kanału wentylacyjnego zamiast kratki wentylacyjnej i napędzane są energią elektryczną. Zadaniem wentylatora jest poprawa wyciągu zużytego powietrza z domu,
  ale w procesie wentylacji istotny jest również napływ powietrza do wnętrza. 

   

  Wentylatory wyciągowe ze względu na miejsce instalacji dzielimy na:

  • ścienne
  • okienne
  • ścienno-okienne
  • łazienkowe – montowane w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności powietrza
  • wentylatory do okapów kuchennych

   

   

  Możliwość stosowania naszych rozwiązań w rożnych aplikacjach oraz dla dedykowanego urządzenia.

   

  Firma Jeremias swoją ofertą obejmuje szeroką gamę produktów dla klientów o wysokich wymaganiach, dlatego kładziemy nacisk na jakość i funkcjonalność naszych kanałów wentylacyjnych . 

  Przygotowaliśmy rozwiązania, dzięki którym możliwe jest łączenie pojedynczych komponentów oraz urządzeń w kompletny zoptymalizowany do indywidualnych wymagań system.


  Wentylacje przemysłowe

  Odpylanie w przemyśle

  Nawiewniki, kratki, dysze

  Rozwiązania indywidualne