Witamy na naszej stronie kariery

  Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów systemów odprowadzania spalin. Nasz stale rosnący zespół zawsze szuka zmotywowanych nowych współpracowników. Jako doskonały pracodawca przywiązujemy dużą wagę do harmonijnej współpracy i wzajemnej współpracy. Duch zespołowy jest naszym najwyższym priorytetem i powinien być dla Ciebie oczywistością w codziennej pracy, ponieważ tylko razem możemy wiele osiągnąć.

  Zarówno podczas bezpośredniego wejścia, jak i w ramach stażu, będziesz zachęcany i kwestionowany tutaj w zespole. Ufamy naszym pracownikom i cenimy ich wyniki.
  Szukamy ludzi, którzy identyfikują się z DNA Jeremias, żyją naszymi wartościami, a także reprezentują je wobec naszych partnerów.
  Na kolejnych stronach otrzymasz pierwszy przegląd zespołu Jeremias, naszych ofert pracy i wszystkiego, czego możesz od nas oczekiwać.

  Ukoronuj swoją karierę, czekamy na Ciebie!

  Aktualne oferty pracy 

  3

  OTWARTE STANOWISKA


  1400+ 

  Pracownicy na świecie

  400+

  Pracownicy w Polsce

  4

  Liczba narodowości


  Twój początek w Jeremias

  Szkolenia

  Praktyki zawodowe


  Twój pracodawca - Dołącz do Jeremias Team

  Nasz zespół

  Pracodawca z koroną


  Dla nas liczą się nie tylko wyniki i sukces ekonomiczny, ale przede wszystkim społeczność i poczucie wspólnoty. Nie jesteśmy samotnikami, lecz zespołem; razem dajemy z siebie wszystko każdego dnia, aby zaoferować naszym klientom wysokiej jakości produkty i rozwiązania.

  W naszej  firmie z siedzibą w pierwszej stolicy - Gnieźnie kładziemy duży nacisk na samodzielną pracę w przyjemnej atmosferze. U nas pracownik jest postrzegany jako człowiek. Traktujemy siebie nawzajem z szacunkiem
  i na poziomie, mamy pełne zaufanie do Ciebie i Twojej wydajności. Prowadzimy prawdziwą politykę otwartych drzwi i zachęcamy do dialogu między sobą. Zarówno koledzy, jak i kierownictwo zawsze chętnie słuchają.

  W Jeremias firma i jej pracownicy rozwijają się razem w obliczu wyzwań i zadań. Jesteśmy przekonani, że każdy pracownik daje z siebie wszystko i zapewniamy, że każdy może w każdej chwili aktywnie uczestniczyć w życiu firmy.

  To, kim jesteśmy, jest proste:
  Jesteśmy wysoko zmotywowanym, dynamicznym zespołem.
  Jesteśmy "jeden za wszystkich, wszyscy za jednego".
  Jesteśmy sercem firmy
  Jesteśmy JEREMIAS.

   

  Nagrody i wyróżnienia

  Wyróżnienia jako pracodawca

  Zmotywowani i zadowoleni pracownicy są sercem firmy: absolutnie niezbędni. Dlatego każdego dnia staramy się stworzyć dla nich optymalne warunki. A nasze sukcesy potwierdzają, że mamy rację.

  Wielu kolegów, którzy są z Jeremiasem od wielu lat, mówi jasnym językiem, a my jesteśmy dumni, że jako pracodawca otrzymaliśmy różne certyfikaty i nagrody. Ale oczywiście nie chcemy spocząć na laurach; robimy wszystko, aby w przyszłości stać się jeszcze lepszym.

  Benefity

  Więcej niż tylko praca

  Nic nie jest tak ważne dla firmy jak zmotywowani pracownicy. Aby stworzyć ku temu odpowiednie warunki, oferujemy naszym pracownikom wiele świadczeń, które wykraczają daleko poza standard. Tutaj możesz poznać pierwsze wrażenie tego, czego możesz się spodziewać w Jeremias:

  Po pracy

  Jeremias po godzinach

  W Jeremias jest wiele różnych działań organizowanych przez firmę lub współpracowników, które wspierają ducha zespołu i zapewniają niezbędną rozrywkę z dala od codziennej rutyny pracy.

  Od ligi footsalu po pracy, poprzez wspólne wycieczki, aż po afterwork party - każdy znajdzie coś dla siebie! To, czy wygrasz zakład jako ekspert od piłki nożnej, czy też wolisz dodać gazu na motocyklu lub wycieczce MTB, zależy wyłącznie od Ciebie!


  Wskazówki dotyczące aplikacji

  Pytania o pytania? Tutaj znajdziesz często zadawane pytania i nasze odpowiedzi.
  Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami bezpośrednio. Nasz dział HR jest zawsze do Państwa dyspozycji.

  Pytania i odpowiedzi

  Jak złozyć podanie o pracę w Jeremias?

  Wniosek możesz złożyć pisemnie i wysłać do nas pocztą lub e-mailem. Preferujemy aplikację online, ale decyzję pozostawiamy Tobie.

  Co powinny zawierać dokumenty?

  Najważniejsze jest CV oraz pełne dane kontaktowe. Dodatkowo należy dołączyć indywidualny list motywacyjny oraz odpowiednie dla danego stanowiska referencje/certyfikaty z pracy i stopnia naukowego.

  Będzie nam bardzo miło, jeśli otrzymasz zdjęcie swojej aplikacji, ponieważ daje nam to pierwsze wrażenie.

  Przed wysłaniem aplikacji prosimy o ponowne sprawdzenie wszystkiego pod kątem poprawności pisowni, zgodności z formalnościami i kompletności.

  Kiedy otrzymam informację zwrotną na temat mojej aplikacji?

  Zazwyczaj następnego dnia otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

  Po wstępnym sprawdzeniu, skontaktujemy się z Tobą w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy telefonicznej. Porozmawiamy o Twojej karierze zawodowej i celach. 

  Najpóźniej po 3 tygodniach postaramy się wysłać Ci zaproszenie na rozmowę lub dzień próbny. Jeśli do tego czasu nie odezwiemy się lub jeśli chcieliby Państwo uzyskać wstępną ocenę swojej aplikacji, prosimy o kontakt.

  Czy mogę złożyć aplikacje bez sprecyzowania konkretnego stanowiska?

  Oczywiście!!!

  To, że tym razem się nie udało, nie oznacza, że nie zostaniesz rozpatrzony w innym terminie lub na innym stanowisku. Jeśli wyrazisz zgodę, będziemy przechowywać Twoje dokumenty dłużej, abyśmy mogli ponownie skontaktować się z Tobą w sprawie stanowiska, które będzie dostępne później.

  Złóż aplikację

  Co się dzieje z moimi danymi osobowymi?

  Dostęp do Państwa danych mają tylko nasi pracownicy i osoby odpowiedzialne z poszczególnych działów. Po sześciu miesiącach dane zostaną całkowicie usunięte.

  Jeżeli Państwa dokumenty aplikacyjne okażą się interesujące, ale niestety w danej chwili nie ma dostępnego odpowiedniego stanowiska, odnotujemy to i oprócz odmowy otrzymają Państwo oświadczenie o wyrażeniu zgody, w którym zezwalają nam Państwo na dalsze przechowywanie danych (przez okres dwóch lat). 

  Jeżeli w późniejszym czasie pojawi się dla Państwa odpowiednie stanowisko, będziemy mieli możliwość ponownego skontaktowania się z Państwem w późniejszym terminie.

  Kiedy mogę ubiegać się o pracę wakacyjną?

  Zwykle praca wakacyjna jest możliwa tylko podczas przerwy letniej / semestralnej. Ze względu na sytuację porządkową zazwyczaj możemy obiecać Państwu tylko kilka tygodni przed rozpoczęciem prac wakacyjnych. Dlatego wystarczy, że wniosek wpłynie w czerwcu.


  Kontakt


  Wystarczy, że wyślesz do nas maila lub skontaktujesz się z nami telefonicznie - czekamy na Twoją wiadomość!

  rekrutacja@jeremias.pl

  Jeremias Sp. z o.o.
  Ul. Kokoszki 6
  62-200 Gniezno

  Cieszymy się, że wkrótce będziemy mogli powitać Cię w naszym zespole.