Spójrzcie!

  Praktyki zawodowe

  Nie jesteś do końca pewien, gdzie chcesz się udać na swojej zawodowej drodze?

  W takim razie rozejrzyj się w czasie wakacji i zanim zdecydujesz się na praktykę, poznaj konkretny obraz wybranej dziedziny kariery.

  Dzięki stażowi zawodowemu zdobędziesz wiele wrażeń na temat życia zawodowego, interakcji w Jeremias oraz jasne wyobrażenie o zadaniach i wymaganiach w pożądanym przez Ciebie zawodzie.

  Praktyki w Jeremias są możliwe w wielu dziedzinach przemysłu i handlu i trwają zazwyczaj tydzień, który planujemy indywidualnie zgodnie z Państwa zainteresowaniami i życzeniami. Jeśli nie starczy czasu na cały tydzień, wymyślimy również urozmaicony harmonogram na poszczególne dni próbne. Nasi praktykanci zaopiekują się Państwem podczas stażu.

  Wystarczy przesłać nam swoje zgłoszenie e-mailem lub ewentualnie pocztą, a my skontaktujemy się z Państwem, aby omówić wszystkie pozostałe kwestie.

  Prosimy o kontakt co najmniej 3 tygodnie przed planowanym okresem stażu, abyśmy mogli odpowiednio zrealizować wybrany przez Państwa okres i obszar pracy.

  Czekamy na Państwa zgłoszenie!


  Praca wakacyjna

  Szczególnie w okresie wakacyjnym jesteśmy wdzięczni za każde wsparcie w wielu obszarach firmy. Jeśli masz przerwę wakacyjną lub semestralną, to idealny moment, aby nam pomóc i zarobić pieniądze.

  Przyjdź i dołącz do zespołu Jeremias na co najmniej 3 tygodnie w swoim wolnym czasie, użycz ręki i uzyskaj realistyczny wgląd w świat pracy i kulturę korporacyjną w Jeremias. 

  Jeśli masz 16 lat lub więcej i możesz udowodnić, że masz świadectwo szkolne lub maturalne, to jesteś we właściwym miejscu!

  Wyślij nam swoją aplikację e-mailem lub pocztą i powiedz, jak długo chciałbyś u nas pracować i jaki dział Cię interesuje. Chętnie się z Tobą skontaktujemy.

  Kontakt

  Czy masz jeszcze jakieś pytania dotyczące praktyk studenckich w Jeremias? Jesli tak,
  skontaktuj się z

  Iwona Konieczna

  Starszy Specjalista HR
  Telefon: +48 428 - 46 - 23

  rekrutacja@jeremias.pl

  Jeremias Sp. z o.o.
  Ul. Kokoszki 6
  62-200 Gniezno