Jeremias Team Polska - 25 lat z wami

  W tym roku obchodzimy 25-lecie obecności Jeremias Sp. z o.o. na polskim rynku. Przez te lata,
  z niewielkiego przedsiębiorstwa staliśmy się liderem w branży stalowych systemów spalinowych,
  a nasze produkty można znaleźć w wielu hurtowniach na terenie całego kraju, jak również w wielu krajach europejskich.

  Historia Spółki w Polsce rozpoczęła się w czerwcu 1997, kiedy to syn założyciela całej Grupy Jeremias Waltera Engelhardta, Stefan Engelhardt wraz z Januszem Borzychem (obecnym Wiceprezesem Zarządu Spółki) rozpoczęli w Gnieźnie wytwarzanie elementów systemów kominowych. Przez lata na bazie kilkuosobowego zespołu, pracującego w małym biurze i na jednej hali, wyrósł jeden
  z największych pracodawców w regionie.

   

  – To wszystko nie byłoby możliwe bez ciężkiej pracy i zaangażowania naszych pracowników oraz zaufania klientów, za co bardzo im dziękuję – wspominał Janusz Borzych, w trakcie firmowych obchodów 25-lecia Spółki. A mówiąc o recepcie na sukces dodał, że nasze główne atuty to przede wszystkim wysoka jakość produktów i dobrze funkcjonująca sieć handlowców w całym kraju. To także ustawiczne szkolenia, które zapewniamy instalatorom i projektantom. Bazujemy na takich wartościach jak Klient, jakość, uczciwość, zaangażowanie i współpraca. To wszystko sprawia, że firma rozwija się dynamicznie.

   

  Nasz sukces potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia, takie jak: Złoty Instalator otrzymany za kaskadę kominową GBS, czy wyróżnienia Diamenty Forbes i Gazele Biznesu przyznane w uznaniu jakości obsługi klienta.

   

  Jeremias Sp. z o.o. jest częścią Grupy Jeremias, która rozpoczęła swoją historię w roku 1970. Walter Engelhardt i Johann Melzner założyli wtedy niewielki zakład kominiarski, specjalizujący się w renowacji kominów. Kilkanaście lat później, w roku 1984, na czele firmy stanął syn założyciela, Stefan Engelhardt. Pod jego kierownictwem, przedsiębiorstwo szybko zwiększyło potencjał i stało się silną, międzynarodową organizacją posiadającą siedem zakładów produkcyjnych oraz cztery niezależne biura. Obecnie, Grupa Jeremias jest jednym z wiodących, światowych producentów najwyższej jakości systemów kominowych, odpowiadających na potrzeby klientów. Główna siedziba Grupy Jeremias znajduje się w miejscowości Wassertrüdingen w Niemczech.

   

  Z okazji 25-lecia, w podziękowaniu dla naszych pracowników, przygotowaliśmy galerię zdjęć tych, którzy są z nami najdłużej. Dziękujemy wszystkim za pracę i zaangażowanie!

  Życzymy wielu kolejnych lat sukcesów i rozwoju!


  Bądź na bieżąco i odwiedź