Wydarzenia targowe w pierwszym kwartale 2024 roku

  Nasza firma od wielu lat regularnie prezentowała swoją ofertę podczas różnych targów na terenie Polski i za granicą. Okres pandemii wyhamował jednak branże dość dotkliwie, a co za tym idzie imprez targowych nie było wcale przez kilka lat. Ubolewali nad tym nie tylko organizatorzy, a także wystawcy
  i odwiedzający tak licznie choćby Międzynarodowe Targi Poznańskie MTP.

  W lutym zaprezentowaliśmy naszą ofertę podczas targów Kominki w Poznaniu, które odbyły się
  w MTP w dniach 30.01 – 02-02.2024 roku.  Na stoisku „Strefa Ognia” magazynu Świat Kominków & Partnerzy pokazaliśmy nasze systemy odprowadzania spalin dedykowane dla kominków, pieców wolnostojących i nie tylko. Odwiedzający mogli przyjrzeć się bliżej niedawno wprowadzonemu do oferty izolowanemu kominowi Jeremias DW-BLACK

  Kolejnym wydarzeniem targowym dla Jeremias Team były Warsaw HVAC Expo. W dniach od 27-29 lutego mogliśmy porozmawiać z Wami i zaprezentować rozwiązania technologiczne z zakresu wentylacji i ogrzewania dla branży HVAC.

  Do naszego kalendarza imprez targowych dopisujemy także Targi EuroGastro, które również odbyły się w Warsaw Ptak Expo. Targi dla branży HORECA (Hotel, Restaurant, Catering). W dniach od 12-14 marca firma Jeremias na stoisku po raz pierwszy zaprezentowała odwiedzającym kanały zrzutowe wykonane ze stali nierdzewnej, czyli zsypy na bieliznę, które polecamy do domów jednorodzinnych, obiektów komercyjnych (szpitale, hotele, domy opieki).

  Nie zwalniamy tempa, już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia skierowane do branży grzewczej
  i instalacyjnej z naszym udziałem. Widzimy się w Poznaniu na Międzynarodowych Targach Instalacyjnych – Instalacje w terminie 23-25.04.2024.


  Bądź na bieżąco i odwiedź