Zsypy na pranie to wygoda i funkcjonalność, którą docenisz

  Jeremias to nie tylko kominy...

  Od ponad 40 lat budujemy reputację silnego, otwartego i międzynarodowego przedsiębiorstwa.
  Naszym celem jest zabezpieczenie długoterminowej przyszłości naszej firmy dzięki innowacyjnym produktom i usługom, wysoko wykwalifikowanym pracownikom oraz inspirowanie naszych klientów optymalnymi rozwiązaniami. Od założenia firmy grupa Jeremias konsekwentnie rozwija swoją działalność na świecie. Zakłady produkcyjne w Niemczech, Polsce, Hiszpanii, Rosji, Czechach, Wielkiej Brytanii i USA są dowodem naszego wzrostu, sukcesu w biznesie i ambitnej wizji.

  Oprócz zakładów produkcyjnych i własnych biur sprzedaży zapewniamy naszym klientom ponad 100 różnych systemów z certyfikatem CE do zastosowań prywatnych i komercyjnych, a także wolnostojące kominy przemysłowe o średnicach do czterech metrów.

  Pragniemy przybliżyć Państwu naszą ofertą zsypów na pranie, które są proste i wygodne w obsłudze. Okrągłe kanały zrzutowe do prania można łatwo zamontować w nowym budynku, istniejącym budynku, w domach jednorodzinnych, szpitalach, hotelach, domach spokojnej starości itp.

  Charakterystyka

  Zsypy na pranie, które produkowane są obecnie w niemieckiej fabryce Jeremias cechuje przemyślany system wtykowy do łatwego montażu. Wykonane ze stali nierdzewnej 1.4301 (304) wysoki połysk elementy dostępne
  są także w wersji szczotkowanej lub malowanej na zamówienie. Seria zsypów objęta jest naszą 25-letnią gwarancja producenta. Istotnymi zaletami o których warto wspomnieć jest brak ładunku statycznego
  (w porównaniu do systemów z tworzyw sztucznych) oraz kierunek wrzutowy zapobiegający ostrym przejściom,
  w których pranie może zostać zaczepione lub uszkodzone. Zsypy na bieliznę produkowane są standardowo
  w średnicach 250, 285 oraz 300 mm i opcjonalnie mogą posiadać klapy lub klapy kołnierzowe. Drzwi wrzutowe wyposażone zostały w cichy mechanizm zamykający. System zaprojektowany został w oparciu o nowoczesne wzornictwo oraz najwyższą jakość użytych komponentów. 

  Dlaczego warto rozważyć zakup zsypu?

  Pranie trafia bezpośrednio do kosza w pobliżu pralki. Ta wygoda oszczędzi czas oraz wielu wędrówek po schodach. Kolejną zaletą będzie brak nieprzyjemnego zapachu ubrań pozostawionych w koszach
  w łazience. Gładka powierzchnia wewnątrz zsypu pozwoli na utrzymanie odzieży bez ew. uszkodzeń. Posiadanie zsypów w budynkach to również ochrona przed przeciągami w wyniku których występują utraty ciepła w pomieszczeniach.

  Gdzie montowane są najczęściej?

   

  W nowych oraz w istniejących budynkach , np. w nieużywanych ciągach kominowych.

  Montowane są zarówno w domach jednorodzinnych, jak i obiektach komercyjnych (szpitale, hotele, domy opieki). Wymagania dotyczące ochrony przeciwpożarowej muszą być spełnione przez klienta.

  Przykłady instalacji

  Szukasz systemu zrzutowego do prania w swoim domu? Napisz do nas, chętnie pomożemy marketing@jeremias.pl.

   


  Bądź na bieżąco i odwiedź